ENNL

Vereniging en lidmaatschap

Team



Op het KVNR-secretariaat zijn 16 medewerkers werkzaam op allerlei onderwerpen die relevant zijn voor de Nederlandse reders in de zeescheepvaart. Het team wordt aangevoerd door directeur Annet Koster. De KVNR-medewerkers onderhouden nauw contact met de leden, o.a. via het bestuur en verschillende commissies en werkgroepen. 

Annet Koster 150.JPG
Annet Koster

Directeur

 

010 4146 001
koster@kvnr.nl

 

LinkedIn Twitter

Wendy Bank 150.JPG
Wendy Bank

Hoofd Financiën

 

010 2176 280
bank@kvnr.nl

Puck Blans 150
Puck Blans

Stagiair Europese Zaken


06 5193 7429
brussel@kvnr.nl 


LinkedIn

Reika Boer 150.JPG
Reika Boer

Secretariaat &
Vergunningen

 

010 4146 001
boer@kvnr.nl


Cathelijne Bouwkamp 150.JPG
Cathelijne Bouwkamp

Maritiem recht en security

 

010 2176 279
06 4168 5465
bouwkamp@kvnr.nl

 

LinkedIn

robingeets
Robin Geets

Communicatie en Marketing

 

06 5165 9088
010 2176 271
geets@kvnr.nl


LinkedIn

Nathan Habers 150.JPG
Nathan Habers

Public Relations

06 5200 0788
010 2176 264
habers@kvnr.nl

LinkedIn

Guido Hollaar 150.JPG
Guido Hollaar

Hoofd Arbeidszaken

 

010 4146 001
hollaar@kvnr.nl

 

LinkedIn

Linda Klove
Linda Klove

Financiën

 

06 8200 7856
010 2176 284
klove@kvnr.nl

 

Sanne Koeleman 150.JPG
Sanne Koeleman

Arbeidszaken

 

010 2176 272
koeleman@kvnr.nl

 

LinkedIn

Nick Lurkin 150.JPG
Nick Lurkin

Klimaat en Milieu

 

010 2176 275
lurkin@kvnr.nl

 

LinkedIn Twitter

Niels van de Minkelis 150.JPG
Niels van de Minkelis

Technische en Nautische Zaken

06 4824 0287
010 2176 282
minkelis@kvnr.nl

Marjolein van Noort 150.JPG
Marjolein van Noort

Economie, financiën en vertegenwoordiging in Europa

010 2176 278
noort@kvnr.nl

 

LinkedIn

Louis Stolper
Louis Stolper

Innovatie en Digitalisering


010 2176 274
06 8200 2057
stolper@kvnr.nl

LinkedIn

Mirjam Sturm 150.JPG
Mirjam Sturm

Managementassistent & Ledenadministratie

010 2176 281
sturm@kvnr.nl

 

 

Tjitso Westra 150.JPG
Tjitso Westra

Bemanningszaken en Opleidingen

010 2176 277
kvnr@kvnr.nl 


Lodewijk Wisse 150.JPG
Lodewijk Wisse

Fiscale en Juridische zaken

010 2176 270
wisse@kvnr.nl

 

LinkedIn Twitter