ENNL

Vereniging en lidmaatschap

Team

Annet Koster 150.JPG
Annet Koster

Directeur

 

010 2176 267
koster@kvnr.nl

 

LinkedIn Twitter

 

 

Op het KVNR-bureau ben ik als directeur het gezicht van de vereniging. Samen met Guido probeer ik daarnaast de werkzaamheden van onze gespecialiseerde medewerkers zo goed mogelijk te faciliteren.

Guido Hollaar 150.JPG
Guido Hollaar

Adjunct-directeur

 

010 2176 267
hollaar@kvnr.nl

 

LinkedIn

 

 

Bij de KVNR zet ik me in voor een goed ondernemersklimaat voor de Nederlandse rederijen. Zo ben ik namens de werkgevers betrokken bij de cao-onderhandelingen voor de Nederlandse en de niet-EU-zeevarenden. Ik vervang Annet waar nodig.

Wendy Bank 150.JPG
Wendy Bank

Hoofd Financiën

 

010 2176 280
bank@kvnr.nl

 

 

 

 

Samen met Mirjam Sturm verzorg ik de boekhouding voor de KVNR. Dat betekent onder meer dat ik de KVNR adviseer over de begroting en uitvoerend ook de administratie verzorg.

Reika Boer 150.JPG
Reika Boer

Vergunningen

 

010 4146 001
boer@kvnr.nl

 

 

 

 

Dagelijks ben ik samen met Marijke Harberts als secretariaat het eerste algemene aanspreekpunt voor mensen die contact opnemen met de KVNR. Daarnaast ondersteun ik de reders bij het aanvragen of verlengen van de vergunningen van hun zeevarenden.

Cathelijne Bouwkamp 150.JPG
Cathelijne Bouwkamp

Security & Juridische zaken

 

010 2176 279
06 4168 5465
bouwkamp@kvnr.nl

 

LinkedIn

 

Als jurist werk ik voor de redersvereniging aan juridische zaken met een internationaal karakter. Deze worden afgestemd op Europees niveau of wereldwijd. Daarnaast maak ik me sterk voor adequate security aan boord. Hierbij horen onderwerpen als bescherming tegen piraterij, bootvluchtelingen en cyber security.

Nathan Habers 150.JPG
Nathan Habers

Public Relations

 

010 2176 264
06 5200 0788
habers@kvnr.nl

 

LinkedIn

 

Dagelijks ben ik in de weer met communicatie over de Nederlandse zeevaart op strategisch en uitvoerend niveau. Daar hoort onder meer bij de perscoördinatie, publieksvoorlichting, verbinden van de KVNR en haar leden en het vormgeven van de communicatie.

Marijke Harberts 150.JPG
Marijke Harberts

Secretariaat

 

010 4146 001
harberts@kvnr.nl

 

 

 

 

Dagelijks verzorg ik de ledenadministratie met betrekking tot het lidmaatschap en aangemelde schepen. Daarnaast ondersteun ik Reika Boer op het secretariaat.

Sanne Koeleman 150.JPG
Sanne Koeleman

Arbeidszaken

 

010 2176 272
koeleman@kvnr.nl

 

LinkedIn

 

 

Als jurist ben ik bij de KVNR verantwoordelijk voor de juridische kant van arbeidszaken. Het gaat dan veelal om de arbeidsrechtelijke verhouding tussen werkgever en werknemer. Individuele dienstverlening is dan ook een belangrijk onderdeel van mijn takenpakket.

Saiveka Latina 150.JPG
Saiveka Latina

Directiesecretaresse

 

010 2176 267
saiveka@kvnr.nl

 

 

 

 

Als directiesecretaresse ondersteun ik Annet Koster en Guido Hollaar om hen zoveel mogelijk te ontzorgen zodat zij zich op de inhoud kunnen concentreren. Daarnaast voer ik de bestuursadministratie van de vereniging uit.

Nick Lurkin 150.JPG
Nick Lurkin

Klimaat en Milieu

 

010 2176 275
lurkin@kvnr.nl

 

LinkedIn Twitter

 

 

Op het gebied van klimaat en milieu zet ik mij in voor de bij KVNR aangesloten reders, of dat nu in Nederland, Brussel (EU) of Londen (IMO) is. Belangrijke thema`s als CO2-reductie, andere emissies naar de lucht en brandstofkwaliteit zijn voor mij aan de orde van de dag.

Niels van de Minkelis 150.JPG
Niels van de Minkelis

Nautische zaken

010 2176 282
06 4824 0287
minkelis@kvnr.nl

 

 

 

 

Met een achtergrond als oud-zeevarende houd ik mij bij de KVNR bezig met nautische zaken, zoals lading, scheepscommunicatie en navigatie.

Marjolein van Noort 150.JPG
Marjolein van Noort

Economie en Financiën

010 2176 278
noort@kvnr.nl

 

LinkedIn

 

 

 

De kennis en ervaring die ik heb opgedaan bij een Nederlandse scheepsbouwer en het Ministerie van Financiën komen in de maritieme sector goed van pas op het vlak van bijvoorbeeld groene financiering en economische instrumenten om innovatie te stimuleren.

Mirjam Sturm 150.JPG
Mirjam Sturm

Financiële Administratie

010 2176 281
sturm@kvnr.nl

 

 

 

 

 

Zonder een goede financiële administratie ben je nergens. Daarom adviseer ik de KVNR samen met Wendy Bank over de begroting en ondersteun ik de organisatie van KVNR-evenementen.

Fransje Trotz 150.JPG
Fransje Trotz

Coördinator Koopvaardijstages

06 3428 2793
reders@kvnr.nl

 

LinkedIn

 

 

 

Als stagecoördinator probeer ik elke dag jongeren te enthousiasmeren voor een maritiem beroep. Ook een keer kort meevaren aan boord van een modern koopvaardijschip?

Jan Willem Verhoeff 150.JPG
Jan Willem Verhoeff

Nautische en Technische zaken

010 2176 271
verhoeff@kvnr.nl

 

 

 

 

 

Na een carrière op zee heb ik jarenlang in de Filippijnen het programma voor de opleiding van Filippijnse zeevarenden voor de Nederlandse vloot begeleid. Nu komt al deze kennis goed van pas bij de KVNR, waar ik mij vooral in veiligheidsvraagstukken verdiep.

Janny de Voogd 150.JPG
Janny de Voogd

Beleidsondersteuning

010 2176 276
voogd@kvnr.nl

 

LinkedIn

 

 

 

Op de werkvloer van de KVNR draag ik er dagelijks zorg voor dat de beleidsinhoudelijke collega's zich vol op de inhoud kunnen storten. Door middel van efficiënte beleidsondersteuning ondersteun ik hen waar mogelijk.

Tjitso Westra 150.JPG
Tjitso Westra

Bemanningszaken en Opleidingen

010 2176 277
westra@kvnr.nl 

 

 

 

 

 

Met een achtergrond als oud-zeevarende houd ik mij bij de KVNR bezig met bemanningsonderwerpen zoals bemanningsdocumenten, de aan de bemanning gerelateerde scheepscertificering en het opleiden en trainen van zeevarenden.

Lodewijk Wisse 150.JPG
Lodewijk Wisse

Fiscale en Juridische zaken

010 2176 270
wisse@kvnr.nl

 

LinkedIn Twitter

 

 

 

Ik bijt me dagelijks vast in het realiseren van een zo gunstig mogelijk fiscaal klimaat voor de Nederlandse reders. Daarnaast focus ik op juridische aspecten van het ondernemerschap in de zeevaart en heb ik speciale aandacht voor de mogelijke gevolgen van Brexit.