ENNL

Vereniging en lidmaatschap

Team



Op het KVNR-secretariaat is een professioneel team werkzaam op allerlei onderwerpen die relevant zijn voor de Nederlandse reders in de zeescheepvaart. Het team wordt aangevoerd door directeur Annet Koster. De KVNR-medewerkers onderhouden nauw contact met de leden, o.a. via het bestuur en verschillende commissies en werkgroepen. 

KVNR - Annet Koster - Directeur - web
Annet Koster

Directeur

 

010 4146 001
koster@kvnr.nl

 

LinkedIn Twitter

KVNR - Wendy Bank - HRM en Financien - kopie
Wendy Bank

Hoofd Financiën

 

010 2176 280
bank@kvnr.nl

KVNR - Bart van Bemmelen - Communicatie
Bart van Bemmelen

Communicatiemedewerker

 

06 8118 5295
bemmelen@kvnr.nl

LinkedIn

KVNR - Reika Boer - Secretariaat - web
Reika Boer

Secretariaat &
Vergunningen

 

010 4146 001
boer@kvnr.nl

Renze Boersema - web
Renze Boersema

Scheepsfinanciering

 

06 2487 9069
boersema@kvnr.nl

Linkedin

KVNR - Cathelijne Bouwkamp - Maritime Security & International Law _web
Cathelijne Bouwkamp

Maritiem recht en security

 

06 4168 5465
010 2176 279
bouwkamp@kvnr.nl

 

LinkedIn

KVNR - Nathan Habers - Public Relations, Crisisco├Ârdinatie en Geopolitiek - web
Nathan Habers

Public Relations

06 5200 0788
010 2176 264
habers@kvnr.nl

LinkedIn

KVNR - Anouk Henkelman - Klimaat en Milieu
Anouk Henkelman

Klimaat en Milieu

 

06 4276 9649
henkelman@kvnr.nl

 

LinkedIn

KVNR - Bob Hillen - Business Intelligence Officer _web
Bob Hillen

Data Analist

 

06 2621 9691
hillen@kvnr.nl

LinkedIn

KVNR - Nick Lurkin - Klimaat en Milieu - web
Nick Lurkin

Klimaat en Milieu

 

06 4731 3751
lurkin@kvnr.nl

 

LinkedIn Twitter

KVNR - Niels van de Minkelis - Nautische en Technische zaken - web
Niels van de Minkelis

Technische en Nautische Zaken

06 4824 0287
010 2176 282
minkelis@kvnr.nl

KVNR - Marjolein van Noort - Financiering, Handel en Europese zaken - web
Marjolein van Noort

Economie, financiën en vertegenwoordiging in Europa

06 2392 4513
noort@kvnr.nl

 

LinkedIn

Foto Thijs
Thijs Scherjon

Stagiair Europese Zaken

 

06 5193 7429
brussel@kvnr.nl

LinkedIn

KVNR - Louis Stolper - Innovatie en Digitalisering - web
Louis Stolper

Innovatie en Digitalisering
Public Affairs


06 8200 2057
010 2176 274
stolper@kvnr.nl
LinkedIn

KVNR - Mirjam Sturm - Secretariaat en Ledenadministratie - web
Mirjam Sturm

Managementassistent & Ledenadministratie

010 2176 281
sturm@kvnr.nl

 

 

KVNR - Noa Vork - Bemanningszaken en training - kopie
Noa Vork

Bemanningszaken en Training

06 4547 9764
vork@kvnr.nl 

 

KVNR - Tjitso Westra - Bemanningszaken en Opleidingen - web
Tjitso Westra

Hoofd Arbeidszaken

06 2392 4511
010 2176 277
westra@kvnr.nl 

 

KVNR - Lodewijk Wisse - Belastingen, Juridische zaken en Nationale Politiek - web
Lodewijk Wisse

Fiscale en Juridische zaken
Koninkrijksrelaties

06 8397 8355
010 2176 270
wisse@kvnr.nl

LinkedIn Twitter